POMARTECH CUP 2015

W pierwszy weekend majowy zostaliśmy zaproszeni do udziału w organizowanym przez Klub Sportowy Koziołek Poznań już 6 edycji międzynarodowego turnieju POMARTECH CUP.

Udział wzięło aż 24 zespoły:Viktoria Mitte,FC Spartans Edinburgh,Oranje Berlin,Norwich City FC,UKS Śrem,AP Gavia Choszczno,KP Calisia Kalisz,MLKS Widok Skierniewice,APN Chlebnia Grodzisk Mazowiecki,AP Chojnik Jelenia Góra,MUKS Legion Warszawa,BKS Chemik Bydgoszcz,Akademia Piłkarska Reissa,KS Drukarz Warszawa,TMS Suchary Suchy Las,AP Błękitni Owińska,Unia Janikowo,MP Inowrocław,PSS Junior Koziegłowy,KS Koziołek Poznań, Football Academia Leszna,UKSLider Swarzędz.

Dla nas był to pierwszy tak duży turniej, w którym mogliśmy spotkać nie tylko znane kluby z Polski ale również z zagranicy.

Lider w pierwszej fazie rozgrywek zmierzył się z:Viktoria Mitte,MLKS Widok Skierniewice,MUKS Legion Warszawa,Unia Janikowo,UKS Śrem.

Po tych rozgrywkach nasza drużyna zakwalifikowała się w drugim etapie do grupy Ibrahimovic i tu naszymi przeciwnikami byłi chłopcy z drużyn:KS Koziołek Poznań,Football Academia Leszna,FC Spartans Edinburgh,Unia Janikowo.

Ostatecznie zajęliśmy 18 miejsce na 24 drużyny.

Mam nadzieję, że dla chłopców oprócz dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji była to również spora nauka przez co są bogatsi o nowe doświadczenia.

link do zdjęć:https://plus.google.com/photos/114325179193426479956/albums/6144867018012661985?authkey=CM6pif7Dhf6qxQE