LUBOŃ CUP 2015

W ostatnią sobotę stycznia braliśmy udział w turnieju w Luboniu

ZespółDąbroczanki Pępowotriumfował w kolejnym turnieju z cyklu Luboń Cup. Podopieczni trena Tadeusza Stróżyka okazali się najlepsi w rozgrywkach rocznika 2006. W meczu finałowym pokonali zespółFC Poznaniak/trener Paweł Samulczyk/ 2:0. Mecz finałowy był wyrównanym widowiskiem, ale zawodnicy Dąbroczanki okazali się skuteczniejsi i zasłużenie sięgnęli po puchar dla najlepszego zespołu.

W meczu o 3 i 4 miejsceAkademia Reissa/trener Patryk Halaburda/ okazała się lepszy od zespołuLidera Swąrzędz/trener Łukasz Kubzdyl/ wygrywając również 2:0.

Tradycyjnie wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsze zespoły wyjeżdżają z Lubonia z okazałymi pucharami.

Przyznano nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Kacpra Kaczmarka z Dąbroczanki, najlepszym bramkarzem został Adam Duszyński z Poznaniaka. Natomiast „królową strzelców" została Zosia Pawlak z Akademii Reissa.

Końcowa klasyfikacja turnieju

1. Dąbroczanka Pępowo